Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

İster kurumsal kiralama, ister bireysel kiralama

İhtiyacınız olan ne varsa, bize iletin

Müşteri Temsilcilerimiz sizi hemen arasın

Teşekkürler!

Filo Kiralama‘da Günümüz entegre pazarlama iletişiminde, ve birçok alanda gittikçe artan bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu yoğun rekabet ortamında; öz sermayenin güçlü olması, şirketlere özellikle, kriz dönemlerinde daha rahat hareket kabiliyeti yaratmakta ve rakiplerine nazaran pazarda daha yüksek kazanmalarını sağlamaktadır.

Özellikle krizin yoğun yaşandığı bu rekabetçi yapıda, kurumsal yapıdaki şirketler öz sermayelerini mümkün olduğunca boşa harcamadan, üretim ve hizmet kalitelerini arttırmaya çalışmaktadırlar. Firmaların otomobil satın alarak; iş devamlılığını sağlamaya yönelik çalışmaları tam anlamı ile boşa harcanan bir yatırımdır. Bu yatırım hem öz kaynakları eritimekte, hem de devamlı olarak nakit çıkmasına neden olmaktadır. Ayrıca; şirketin, ürettiği mal ya da hizmette yoğunlaşmasını engelleyen bir harcamadır.

Işık Group Rent A Car, filosunun periyodik bakımları eksiksiz olarak yapmakta ve müşterilerine her zaman en iyisini sunmak için çalışmaktadır. En fazla 0-3 yaşında her marka ve modelde olan araçlarımızda istediğiniz konforun fazlasını bulacak,  kiraladığınız araçlarla ise işletmenizin yükünü en aza indirebileceksiniz. Filo kiralama sayesinde işletmenize en büyük yük olan araç maliyetleri, vergileri, yıllarca amortisman düşülememesi , sigorta ve kaskoları kaza sonrası tamir ve bakımları ayrıca bu işler için ek personel tahsisinden kurtulmuş olacaksınız. Size Kısacası araç kiraladığınızda sadece yakıtını koyarak yukarıda belirtilen tüm giderleri ve sorumlulukları bize bırakmak kalıyor.

web tasarım